piątek, 7 września 2012

Venus Pro Skin Moinsturerich- Gillette

Hej Dziewczyny !!!

Dziś chciałabym Wam przedstawić może znaną lub mniej znaną maszynkę Gillette Venus Pro Skin Moinsturerich. Kupiłam ją przez przypadek bo były w promocji i byłam ciekawa czy są tak samo dobre jak poprzednia wersja- ja wcześniej z tą pakowaną podwójnie się nie spotkałam.
Ja swoje zakupiłam w markecie osiedlowym za cenę 16zł i uważam , że za tą jakość dwa produkty przy użyciu których nie korzystamy z pianek czy żelu do golenia to bardzo dobra kwota.

"Siostra" tej golarki , która ma wymienne maszynki kosztuje około 50zł.Po pierwszym użyciu już ją pokochałam bo zostawia gładką nie podrażnioną skórę bez użycia pianki lub żelu do golenia.Trochę obawiałam się, że będzie jednorazowa tak jak producent opisuje to na opakowaniu- jednak nic bardziej mylnego. Ja użyłam jednej sztuki parę razy i nic nie straciła na jakości, ale rada dla Was by trzymać ją w opakowaniu aby nie uszkodzić żelu.

Plusy:

- dokładnie goli
-pozostawia skórę gładką i nie podrażnia jej
- ruchoma główka, która pozwala na szereg różnych manewrów
- zapach - tak pięknie pachnie
- pomimo napisu "jednorazowa" starczy na wiele użyć i jest o wiele tańsza niż jej "siostra" z wymiennymi
-wygląd po prostu cieszy oko ;)


Minusów dla mnie nie posiada ;)

Cena: 16zł (Leclerc)
Dostępność: drogerie, markety
Ocena : 6/6


Miłego dnia 
~~Ola

1 komentarz:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jeśli masz pytanie napisz lub dodaj do obserwujących- będzie mi bardzo miło :)